Tennis
Padel

Contact

Tennis en Padel Vlaanderen

Hoofdzetel Tennis en Padel Vlaanderen
Louizapoortgalerij 203 bus 3
1050 Brussel

Tel: 02 548 03 00
Algemeen e-mailadres: info@tennisenpadelvlaanderen.be
E-mailadres voor clubs: elit@tennisenpadelvlaanderen.be

Openingsuren: 08u30-16u30 (maandag tot vrijdag)

Ondernemingsnummer: 0419.730.381
BTW-nummer: 0419.730.381
BNP Paribas Fortis: 001-6026239-93
IBAN: BE98 0016 0262 3993
BIC-code: GEBA BE BB

Wegbeschrijving 
Opgelet bij gebruik GPS: typ Guldenvlieslaan 51 in. Hier bevindt zich de ingang van de Louizapoortgalerij.

Topsportcentrum Tennis Vlaanderen

Topsportcentrum Tennis Vlaanderen
Edegemsesteenweg 100
2610 Wilrijk

Tel: 03 828 98 87
Fax: 03 825 04 36
E-mailadres: topsportcentrum@tennisvlaanderen.be

Wegbeschrijving
Opgelet bij gebruik GPS: typ Dokter Donnyplein in. Aan het Dokter Donnyplein start de Edegemsesteenweg. De ingang van het Centrum vind je na 200 meter op je rechterzijde.

Personeel

Gijs Kooken
CEO Tennis en Padel Vlaanderen

Sportieve werking tennis & padel

Valentijn Pattyn
Directeur sportieve werking tennis & padel


Tel.: 02 548 03 11
Steven De Smet
Manager competitie


Tel.: 02 548 03 00
steven.desmet@tennisenpadelvlaanderen.be
Dries Gils
Manager tennis


Tel.: 02 548 03 00
Sara De Ruymaeker
Projectcoördinator tennis

Tel.: 02 548 03 00
sara.deruymaeker@tennisenpadelvlaanderen.be
Jef Vandorpe
Coördinator G-Sport

Tel.: 02 548 03 00
jef.vandorpe@tennisenpadelvlaanderen.be
Jessie Brouwers
Manager Padel

Tel.: 02 548 03 09
jessie.brouwers@tennisenpadelvlaanderen.be
Stephanie Gassanova
Padel Project Manager


Tel.: 02 548 03 12
Christophe Verplanken
Clubadviseur padel


Tel.: 02 548 03 00
christophe.verplanken@tennisenpadelvlaanderen.be
 
Christophe Vanhecke
Coördinator kaderopleiding


Tel.: 02 548 03 12
Elisabeth Fiems
Coördinator competitie & events


Tel.: 02 548 03 00
elisabeth.fiems@tennisenpadelvlaanderen.be
Laura Vanbecelaere
Medewerker sportieve werking

Tel.: 02 548 03 08

Marketing & events

Nelle Blancke
Manager Marketing & Events

Tel.: 02 548 03 19
nelle.blancke@tennisenpadelvlaanderen.be
Charlotte Elton
Coördinator Sponsoring


Tel.: 02 548 03 14
Joran Vandeputte
Medewerker Marketing & Events


Tel.: 02 548 03 00
joran.vandeputte@tennisenpadelvlaanderen.be

Operationele werking

Vanessa De Ruyver
Directeur operationele werking


Tel.: 02 548 03 18
Silvie Herrebaut
Manager Communicatie


Tel.: 02 548 03 06
silvie.herrebaut@tennisenpadelvlaanderen.be
Leslie Van Ingelgem
Projectcoördinator Communicatie


Tel.: 02 548 03 04
Meike Van Eynde
Coördinator Digitale Communicatie


Tel.: 02 548 03 00
Mariëlla Depoorter
Medewerker Helpdesk, Marketing en Communicatie


Tel.: 02 548 03 00
Sascha Van Itterbeeck
Manager IT


Tel.: 02 548 03 00
sascha.vanitterbeeck@tennisenpadelvlaanderen.be
Tommy Ceulemans
Developer IT


Tel.: 02 548 03 00
Joannes Delputte
Coördinator IT


Tel.: 02 548 03 00
joannes.delputte@tennisenpadelvlaanderen.be
Sonja Van Goethem
Manager Helpdesk


Tel.: 02 548 03 00
Lynn Catteeuw
Medewerker Helpdesk


Tel.: 02 548 03 00
lynn.catteeuw@tennisenpadelvlaanderen.be
Anke Van Raemdonck
Medewerker Helpdesk


Tel.: 02 548 03 00
Niels Schalck
Medewerker Helpdesk


Tel.: 02 548 03 00
niels.schalck@tennisenpadelvlaanderen.be

Financiën

Annick Buggenhout
Manager Financiën

Tel.: 02 548 03 00
Gilles Deryckere
Coördinator Financiën


Tel.: 02 548 03 00
Katrien Vanden Bossche
Administratief medewerker financiën


Tel.: 02 548 03 00

Bestuurszaken

Dirk Deldaele
Directeur bestuurszaken

Tel.: 02 548 03 00
Katrien Vanden Bossche
Administratief medewerker


Tel.: 02 548 03 00

Topsportcentrum Tennis Vlaanderen

Bart De Keersmaeker
Operationeel Directeur Topsport


Tel.: 03 828 98 87
Tom Devries
Sportief Directeur


Tel.: 03 828 98 87
Regine Hiergens
Administratief medewerker topsportcentrum
Frederik Mertens
Hoofd Kids Development Team & Scouting
Gert-Jan De Muynck
Sportpsycholoog & sportwetenschappelijke ondersteuning
Serge Carpentier
Hoofdtrainer U14
Kurt Jansen
Hoofd Conditie Topsportcentrum
Thomas Deschamps
Coach
Alain De Vos
Coach
Jakob Kevelaerts
Coach
India Maggen
Coach
Ruben Bemelmans
Coach
Goran Duquesne
Coach
Bram Beynen
Coach
Robbe Ceyssens
Coach