Tennis
Padel
Tennis
Padel

Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2023
  • Periode: Najaar Padel
  • Categorie: PADEL OPEN 40
  • Afdeling: 5 (500 - 800)
Datum Ontvangende ploeg Bezoekende ploeg Uitslag/Sets/Spellen Status
za 09/09/2023 14:00 2029 KTC ISSERA NIEUWPOORT A 2197 GOLDEN POINT B 3-1 / 6-2 / 45-22 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 09/09/2023 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-3 / 2-7 / 29-53 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 09/09/2023 14:00 2147 T.C. LOGAN A 2157 T.C. DE MOTE A 3-1 / 7-4 / 58-50 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 23/09/2023 14:00 2029 KTC ISSERA NIEUWPOORT A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 4-0 / 8-1 / 52-23 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 23/09/2023 14:00 2197 GOLDEN POINT B 2157 T.C. DE MOTE A 0-4 / 0-8 / 23-49 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 23/09/2023 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2147 T.C. LOGAN A 0-4 / 1-8 / 38-54 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 07/10/2023 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2197 GOLDEN POINT B 1-3 / 3-6 / 34-44 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 07/10/2023 14:00 2147 T.C. LOGAN A 2029 KTC ISSERA NIEUWPOORT A 3-1 / 6-2 / 44-36 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 07/10/2023 14:00 2157 T.C. DE MOTE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 3-1 / 7-2 / 53-30 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 21/10/2023 14:00 2029 KTC ISSERA NIEUWPOORT A 2157 T.C. DE MOTE A 0-4 / 4-8 / 65-66 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 21/10/2023 14:00 2197 GOLDEN POINT B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-3 / 2-7 / 33-54 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 21/10/2023 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2147 T.C. LOGAN A 0-4 / 1-8 / 24-52 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 04/11/2023 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2029 KTC ISSERA NIEUWPOORT A 3-1 / 6-3 / 49-35 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 04/11/2023 14:00 2147 T.C. LOGAN A 2197 GOLDEN POINT B 4-0 / 8-0 / 49-23 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 04/11/2023 14:00 2157 T.C. DE MOTE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 4-0 / 8-0 / 48-14 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
2194 ARENAL BRUGGE B (K1) 2194 ARENAL BRUGGE B (K1)
2194 ARENAL BRUGGE A (G1) 2194 ARENAL BRUGGE A (G1)
2203 PADELCLUB MICHELSBERG A (M1) 2203 PADELCLUB MICHELSBERG A (M1)
8022 T.C. EEKLO B (L2) (T) 3 6 44 8022 T.C. EEKLO B (L2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
2207 TODOS C (E2) (U) 1 2 32
2023 T.C. WAREGEM GAVER C (I1) (T) 4 8 53 2023 T.C. WAREGEM GAVER C (I1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:30)
2001 T.C. BLANKENBERGE A (D2) (U) 0 1 38
2195 PADEL CLUB VISION 21 B (F1) (T) 3 6 47 2195 PADEL CLUB VISION 21 B (F1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
2157 T.C. DE MOTE A (A2) (U) 1 2 37
2053 T.C. KORTEMARK A (C1) (T) 4 8 48 2053 T.C. KORTEMARK A (C1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
8005 KON. DEINZE T.C. B (J2) (U) 0 0 0
2013 OSTEND TENNIS CLUB D (B1) (T) 1 2 29 2185 T.C. AQUILA A (H2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
2185 T.C. AQUILA A (H2) (U) 3 6 46
2147 T.C. LOGAN A (A1) (T) 3 6 53 2147 T.C. LOGAN A (A1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
2207 TODOS A (F2) (U) 1 3 39
2147 T.C. LOGAN B (D1) (T) 2 6 61 2147 T.C. LOGAN B (D1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
2050 TP RUMBEKE B (C2) (U) 2 5 58
2195 PADEL CLUB VISION 21 E (E1) (T) 2 4 35 2195 PADEL CLUB VISION 21 G (I2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
2195 PADEL CLUB VISION 21 G (I2) (U) 2 5 45
8182 SHARP RECREAN D (M2) (T) 3 7 58 8182 SHARP RECREAN D (M2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
2195 PADEL CLUB VISION 21 C (G2) (U) 1 3 44
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B (B2) (T) 2 6 53 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B (B2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
2027 K.G. WITTE BEER A (K2) (U) 2 4 48
8073 T.C. WITTE KAPROENEN A (L1)
8073 T.C. WITTE KAPROENEN A (L1)
2110 T.C. BOSTERHOUT A (H1)
2110 T.C. BOSTERHOUT A (H1)
2206 PADEL PASSE-PARTOUT A (J1)
2206 PADEL PASSE-PARTOUT A (J1)
0237 PADEL KOOIKE B (AR1) 0237 PADEL KOOIKE B (AR1)
7056 T.C.DE WEHZEL D (AO1) 7056 T.C.DE WEHZEL D (AO1)
0217 ARENAL MECHELEN A (AV1) 0217 ARENAL MECHELEN A (AV1)
0061 S.V. AARTSELAAR T. A (AU1) 0061 S.V. AARTSELAAR T. A (AU1)
7003 BRUSSELSE T.C. B (AS2) (T) 4 8 48 7003 BRUSSELSE T.C. B (AS2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
8212 THE PADEL POINT C (AM2) (U) 0 0 14
0215 ANTWERP PADEL CLUB A (AP2) (T) 2 5 50 0215 ANTWERP PADEL CLUB A (AP2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B (AT2) (U) 2 5 46
7133 BELL PADEL A (AL1) (T) 3 6 44 7133 BELL PADEL A (AL1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
0215 ANTWERP PADEL CLUB D (AN2) (U) 1 3 32
0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS B (AW1) (T) 3 6 45 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS B (AW1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
0039 TC PEERDSBOS A (AQ2) (U) 1 2 26
0237 PADEL KOOIKE A (AQ1) (T) 3 7 51 0237 PADEL KOOIKE A (AQ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
0211 PACHANGA PADEL B (AV2) (U) 1 2 30
0215 ANTWERP PADEL CLUB E (AM1) (T) 2 4 35 7003 BRUSSELSE T.C. C (AL2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
7003 BRUSSELSE T.C. C (AL2) (U) 2 4 38
0078 T.C. 'T SAS A (AU2) (T) 3 6 44 0078 T.C. 'T SAS A (AU2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
0128 T.C. KROMVELD A (AW2) (U) 1 2 29
0205 K. SCHELLE SPORT A (AO2) (T) 4 8 50 0205 K. SCHELLE SPORT A (AO2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A (AR2) (U) 0 0 25
0024 KONINKLIJKE RUA T.C. C (AT1)
0024 KONINKLIJKE RUA T.C. C (AT1)
0063 BORGERWEERT C (AN1)
0063 BORGERWEERT C (AN1)
7109 Tennis & Padel Meerdaal C (AS1)
7109 Tennis & Padel Meerdaal C (AS1)
0240 EL CITADEL D (AP1)
0240 EL CITADEL D (AP1)
7091 T.C. PANORAMA A (AY1) 7091 T.C. PANORAMA A (AY1)
7136 SOLTO C (BA1) 7136 SOLTO C (BA1)
0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A (BE1) 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A (BE1)
5096 Tennis en Padel Club Ham C (BH1) 5096 Tennis en Padel Club Ham C (BH1)
5052 T.C. ZELEM E (BF2) (T) 0 0 10 7044 T.C. LOVANIUM E (BD2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
7044 T.C. LOVANIUM E (BD2) (U) 4 8 48
7049 HAACHT - TILDONK TENNIS CLUB B (AZ2) (T) 1 2 28 5038 T.C. LAAKDAL C (BG2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
5038 T.C. LAAKDAL C (BG2) (U) 3 6 43
0163 T.C. DE CHALET A (BC1) (T) 1 2 34 0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT C (BB2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT C (BB2) (U) 3 7 52
0234 VIVA PADEL BERLAAR A (AX1) (T) 4 8 52 0234 VIVA PADEL BERLAAR A (AX1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
5021 LOMMELSE T.C. A (BI2) (U) 0 1 24
7136 SOLTO A (BF1) (T) 2 5 51 7136 SOLTO A (BF1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
0128 T.C. KROMVELD C (BA2) (U) 2 5 49
5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD B (BG1) (T) 3 6 44 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD B (BG1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
0215 ANTWERP PADEL CLUB B (AX2) (U) 1 3 44
5075 Tennis & Padel Netevallei A (BE2) (T) 2 4 37 0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT B (BC2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT B (BC2) (U) 2 4 38
7044 T.C. LOVANIUM C (AY2) (T) 2 4 40 5052 T.C. ZELEM C (BH2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
5052 T.C. ZELEM C (BH2) (U) 2 5 46
5006 T.C. NUCLEA A (BI1)
5006 T.C. NUCLEA A (BI1)
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN B (BD1)
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN B (BD1)
0017 HERENTALSE A (BB1)
0017 HERENTALSE A (BB1)
0093 T.C. KIKSHAM A (AZ1)
0093 T.C. KIKSHAM A (AZ1)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI A (BO1) 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A (BO1)
5069 TENNIS- & PADELCLUB AS A (BM1) 5069 TENNIS- & PADELCLUB AS A (BM1)
5039 RUNKSTER T.C. A (BP1) 5039 RUNKSTER T.C. A (BP1)
5108 TC KATTEBERG BILZEN A (BR1) 5108 TC KATTEBERG BILZEN A (BR1)
5083 OPOETERSE TENNIS & PADEL CLUB A (BU2) (T) 3 7 60 5083 OPOETERSE TENNIS & PADEL CLUB A (BU2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
5012 T.C. WINTERSLAG B (BT2) (U) 1 4 55
5048 G.T. TESSENDERLO B (BJ2) (T) 0 0 34 5017 KON. METALLIC T.C. A (BS2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
5017 KON. METALLIC T.C. A (BS2) (U) 4 8 51
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (BK1) (T) 4 8 51 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (BK1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
5069 TENNIS- & PADELCLUB AS B (BQ2) (U) 0 1 30
5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN C (BN1) (T) 3 7 54 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN C (BN1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
5052 T.C. ZELEM B (BL2) (U) 1 2 33
5096 Tennis en Padel Club Ham D (BJ1) (T) 4 8 49 5096 Tennis en Padel Club Ham D (BJ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
5007 K. TONGERSE T.C. A (BR2) (U) 0 0 14
5010 KTPC De Mangel B (BS1) (T) 1 3 40 5096 Tennis en Padel Club Ham E (BN2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
5096 Tennis en Padel Club Ham E (BN2) (U) 3 6 52
5047 T.C. SMASH KERMT A (BM2) (T) 2 5 53 5096 Tennis en Padel Club Ham A (BK2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 15:30)
5096 Tennis en Padel Club Ham A (BK2) (U) 2 5 55
5026 T.C. LUMMEN A (BO2) (T) 0 1 30 5008 K.T.C. MEULENBERG C (BP2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
5008 K.T.C. MEULENBERG C (BP2) (U) 4 8 53
5014 LIMA TENNIS & PADEL A (BU1)
5014 LIMA TENNIS & PADEL A (BU1)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN B (BQ1)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN B (BQ1)
5083 OPOETERSE TENNIS & PADEL CLUB B (BT1)
5083 OPOETERSE TENNIS & PADEL CLUB B (BT1)
5047 T.C. SMASH KERMT E (BL1)
5047 T.C. SMASH KERMT E (BL1)
8182 SHARP RECREAN B (N1) 8182 SHARP RECREAN B (N1)
8211 PADEL '74 B (P1) 8211 PADEL '74 B (P1)
8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C (U1) 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C (U1)
8199 PADEL ERPE-MERE D (X1) 8199 PADEL ERPE-MERE D (X1)
8186 PADEL 2020 A (W2) (T) 2 4 44 8005 KON. DEINZE T.C. F (O2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
8005 KON. DEINZE T.C. F (O2) (U) 2 5 49
8022 T.C. EEKLO A (R2) (T) 2 6 51 8022 T.C. EEKLO A (R2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
8057 T.C. MERELBEKE B (Y2) (U) 2 4 40
8177 TENNISCLUB CHALET RADAR C (S1) (T) 1 5 60 8206 PADELCLUB PAQUITO B (V2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
8206 PADELCLUB PAQUITO B (V2) (U) 3 7 67
8172 VZW TC STERRENBOS B (Q1) (T) 4 8 51 8172 VZW TC STERRENBOS B (Q1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 15:00)
8182 SHARP RECREAN E (T2) (U) 0 0 32
8117 T.C. PLAYERS C (W1) (T) 1 3 47 8172 VZW TC STERRENBOS A (N2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
8172 VZW TC STERRENBOS A (N2) (U) 3 6 48
8057 T.C. MERELBEKE E (T1) (T) 3 6 44 8057 T.C. MERELBEKE E (T1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
8207 FITZONE PADEL A (P2) (U) 1 2 32
8206 PADELCLUB PAQUITO A (X2) (T) 3 6 55 8206 PADELCLUB PAQUITO A (X2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
8005 KON. DEINZE T.C. A (Q2) (U) 1 4 47
8194 BOTZ PADEL F (U2) (T) 3 6 45 8194 BOTZ PADEL F (U2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
8121 T.C. ZOTTEGEM B (S2) (U) 1 3 42
8121 T.C. ZOTTEGEM A (Y1)
8121 T.C. ZOTTEGEM A (Y1)
8197 MVP PADEL C (R1)
8197 MVP PADEL C (R1)
8055 T.C. DE PINTE A (O1)
8055 T.C. DE PINTE A (O1)
8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A (V1)
8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A (V1)
7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL F (AE1) 7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL F (AE1)
8205 PADEL IDEGEM C (AF1) 8205 PADEL IDEGEM C (AF1)
8117 T.C. PLAYERS A (Z1) 8117 T.C. PLAYERS A (Z1)
8212 THE PADEL POINT B (AH1) 8212 THE PADEL POINT B (AH1)
8188 AALST PADEL 2.0 C (AB2) (T) 0 0 12 8217 Sportcenter De Reep C (AI2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 12:30)
8217 Sportcenter De Reep C (AI2) (U) 4 8 48
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B (AA2) (T) 2 5 42 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B (AA2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
8199 PADEL ERPE-MERE A (AC2) (U) 2 4 36
8194 BOTZ PADEL B (AD1) (T) 2 4 50 7055 ANDERLECHT TENNIS B (AJ2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
7055 ANDERLECHT TENNIS B (AJ2) (U) 2 6 58
7135 ARENAL GRIMBERGEN B (AK1) (T) 2 5 59 8180 PADEL WAASLAND B (AG2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
8180 PADEL WAASLAND B (AG2) (U) 2 5 59
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD C (AJ1) (T) 1 2 38 8105 TC VELINA A (Z2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
8105 TC VELINA A (Z2) (U) 3 6 48
8188 AALST PADEL 2.0 D (AC1) (T) 3 6 44 8188 AALST PADEL 2.0 D (AC1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 15:00)
8191 Arenal Verrebroek A (AH2) (U) 1 2 29
8145 TS KENTA C (AD2) (T) 2 5 50 8145 TS KENTA C (AD2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 14:00)
8188 AALST PADEL 2.0 B (AF2) (U) 2 4 43
8188 AALST PADEL 2.0 A (AE2) (T) 1 2 34 7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL E (AK2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 11/11/2023 13:00)
7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL E (AK2) (U) 3 6 46
8106 T.C. SOKS B (AI1)
8106 T.C. SOKS B (AI1)
8082 T.C. DENDERLEEUW D (AB1)
8082 T.C. DENDERLEEUW D (AB1)
8183 PADEL 4U2 GENT A (AA1)
8183 PADEL 4U2 GENT A (AA1)
8194 BOTZ PADEL C (AG1)
8194 BOTZ PADEL C (AG1)